Zapowiedź 15. kolejki [A-Klasa Żywiec]

W najbliższy weekend rozegrana zostanie 15 kolejka A-Klasy. Tą kolejkę rozpocznie w sobotę Soła Żywiec, która na własnym obiekcie podejmie trzecią siłę w ligowej tabeli Beskid Gilowice. Reszta kolejki rozgrywana będzie w niedzielę. Lider zagra z Ujsołami, wicelider zmierzy się z Magórką Czernichów.

Sobota: 8 kwietnia

15:00 Soła Żywiec - Beskid Gilowice (2:2

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Żywcu gdzie na boisko Soły zawita Beskid. Goście w poprzedniej kolejce nie grali z powodu nie stawienia się na meczu drużyny Przyborowa, inne humory mają zawodnicy gospodarzy, którzy w ubiegłą sobotę niespodziewanie pokonali wyżej notowaną drużynę Sołę Rajczę. My stawiamy jednak na podział punktów.

Niedziela: 9 kwietnia

11:00 Orzeł Łękawica - Muńcuł Ujsoły (7:4)

Do lidera wybierają się w dobrych humorach zawodnicy z Ujsół, którzy pokonali w bardzo ważnym spotkaniu Jeleśnię, w innych nastrojach z Sopotni wrócili zawodnicy Orła, którzy sensacyjnie przegrali. Czy to tylko wypadek przy pracy? Wszystko okaże się już w najbliższą niedzielę na boisku lidera. My postawimy na gospodarzy, z ewentualną możliwością podziału punktów.​

14:00 LKS Sopotnia - GKS Radziechowy-Wieprz II (4:0)

Drużyna trenera Tomasza Cieślika ponownie zagra na własnym obiekcie, tym razem do Sopotni zawitają rezerwy Radziechów. Goście w poprzedniej kolejce nie grali z powodu wycofania się ekipy beniaminka z Rychwałdu. Gospodarze do tego spotkania podchodzą z dobrymi humorami po zwycięstwie nad liderem. My stawiamy na gospodarzy.

15:00 Halny Przyborów - Pewel Ślemieńska (2:3)

To będzie spotkanie z dolnej części tabeli, Halny, który zamyka ligową tabelę do Gilowic w poprzedniej kolejce nie pojechał ze względu na braki kadrowe, mamy nadzieję, że na swoim boisku zbiorą się i zagrają. Goście w ubiegła niedzielę na własnym obiekcie ulegli Podhalance Milówka. Jeśli spotkanie się odbędzie to stawiamy na gości.

15:00 Skrzyczne Lipowa - Jeleśnianka Jeleśnia (1:1)

Dwie przegrane ekipy poprzedniej kolejki, Lipowa została rozbita 0-5 przez Magórkę a Jeleśnia 3-4 z Ujsołami. Na jesień padł remis 1-1. To będzie również ciekawe spotkanie. My stawiamy jednak na gospodarzy.

15:00 Magóka Czernichów - Podhalanka Milówka (2:2)

PRAWDZIWY HIT KOLEJKI szykuje się w Czernichowie, gdzie zmierzą się Magórka i Podhakanka. Gospodarze tego spotkania w ubiegłą niedzielę załatwiła wysoko Skrzyczne a goście pokonali Pewel. W obu ekipach doszło do roszad kadrowych. Szykuje się wielkie widowisko - co tu dużo pisać - ZAPRASZAMY NA TO SPOTKANIE!! Stawiamy na remis.

FKS Rychwałd 0:3 Soła Rajcza - Drużyna Rychwałdu wycofała się z rozgrywek.!