A-Klasowy rozkład jazdy

A-Klasowe rozgrywki nie zwalniają tempa, przed nami 16 kolejka, która zostanie podzielona na trzy dni, [piątek sobotę i poniedziałek]. W tej kolejce najciekawiej zapowiada się spotkanie w Rajczy, gdzie miejscowa Soła zmierzy się z Magórką Czernichów. Lider na własnym obiekcie zagra z drużyną Skrzyczne Lipowa, Podhalanka zmierzy się na własnym obiekcie z niespodziewaną Sopotnią.

Piątek - 14 kwiecień

16:00 Soła Rajcza - Magórka Czernichów [ na jesień padł wynik 4:0 ]

Na jesień w Czernichowie lepszy okazał się gospodarz piątkowego starcia. Obie ekipy na wiosnę wygrały po jednym spotkaniu ( Soła wygrała walkowerem z Rychwałdem, Czernichów rozbił Lipową 5:0). oraz po jednym przegrali ( Soła uległa swojej imienniczce z Żywca 1:0, Magórka w hitowym niedzielnym starciu z Milówką 1:3). Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. My postawimy na gospodarzy.

Sobota - 15 kwiecień

14:00 Podhalanka Milówka - LKS Sopotnia [ na jesień 0:3 ]

W sobotę wicelider rozgrywek Podhalanka na swoim obiekcie zagra z niespodziewaną Sopotnią, która ograła na własnym boisku lidera Orła 3:1 oraz rezerwy Radziechów 3:0. Gospodarze sobotniego meczu na swoim koncie mają również dwa zwycięstwa, najpierw pokonał Pewel Ślemieńską 3:0 a w w niedzielę ograł Magórkę 3:1. Po wynikach można stwierdzić, że spotkanie zakończy się remisem, my jednak stawiamy na Podhalankę jeśli chce walczyć o awans.

15:00 Jeleśnianka Jeleśnia - Radziechowy-Wieprz II [ na jesień 0:6 ]

W Jeleśni walcząca o utrzymanie Jeleśnianka zagra z rezerwami Radziechów, jak widnieje wynik powyżej na jesień to goście na własnym obiekcie rozgromiła gospodarzy tego sobotniego starcia. Na wiosnę Jeleśnia raz przegrała a tydzień temu ugrała punkt w Lipowej, goście na wiosnę zagrali jak na razie tylko jedno ze względu na walkower za spotkanie z Rychwałdem a w ubiegła niedzielę GKS uległ w Sopotni. My stawiamy na podział punktów.

16:00 Muńcuł Ujsoły - Soła Żywiec [ na jesień 0:3 ]

Na jesień to drużyna gości wygrała na własnym obiekcie, tym razem zmierzą się w Złatnej, gdzie swoje mecze grają gospodarze. Na wiosnę Ujsoły raz wygrały (4:3 z Jeleśnią) w niedzielę w Łękawicy zostali pokonani 1:5, goście  rundę zaczęli od niespodziewanego zwycięstwa nas Sołą Rajcza oraz porażki w ubiegłą sobotę z Beskidem (1:3). W tym meczu na pewno gospodarze będą grać o "tzw. 6 pkt". My stawiamy na podział punktów.

Poniedziałek - 17 kwiecień

11:00 Orzeł Łękawica - Skrzyczne Lipowa [ na jesień 5:3 ]

Na obiekt lidera przyjedzie drużyna Lipowej, która na wiosnę ugrała zaledwie jeden punkt remisując tydzień temu z Jeleśnianką oraz w inauguracyjnej kolejce rundy wiosennej przegrała 0:5 z Magórką Czernichów. Lider po porażce w Sopotni w ubiegłą niedzielę zrehabilitował się w spotkaniu z Ujsołami pokonując rywali 5:1. My w tym pojedynku pewnie stawiamy na komplet punktów lidera.

14:00 Pewel Ślemieńska - Beskid Gilowice [ na jesień 2:7]

Gospodarze poniedziałkowego spotkania w ubiegły weekend nie grali z powodu wycofania się drużyny Halnego z rozgrywek rundy wiosennej, a dwa tygodnie temu na własnym boisku zostali pokonani 1:3 przez wicelidera rozgrywek Podhalankę. Goście swoje pierwsze wiosenne spotkanie o stawkę zagrali w ubiegłą sobotę pokonując Sołę Żywiec 3:1, dwa tygodnie temu na własnym obiekcie mierzyć się miał z Halnym, lecz drużyna nie stawiła się na spotkanie. My w tym pojedynku stawiamy na zwycięstwo gości, nie skreślamy jednak gospodarzy dla, których mocnym atutem jest własne "boisko".

FKS Przyborów - FKS Rychwałd - (obie drużyny wycofały się z rozgrywek)

foto. Asia Pawlus