Zaległości odrobione, hitowe derby na remis

Za nami odrobiona jedna z dwóch kolejek zaległych. W Boże Ciało rozegrano zaległą 17. serię gier, gdzie najciekawiej zapowiadało się spotkanie derbowe Podhalanka Milówka - Soła Rajcza. To spotkanie zakończyło się remisem 1-1 i Soła Rajcza straciła już szansę na awans do BLO. Wicelider z Łękawicy rozbił w meczu wyjazdowym Sołę Żywiec 1:5 i w niedzielę zagra z Milówką o awans. Jak inne spotkania ? Muńcuł Ujsoły, którzy walczą o utrzymanie prowadziły 2:0 do 90 minuty z Magórką Czernichów lecz w doliczonym czasie gry goście doprowadzili do remisu. W Sopotni miejscowy LKS w derbach walczył z Jeleśnianką Jeleśnia. Do przerwy to goście prowadzili 2:3 lecz spotkanie zakończyło się zwycięstwem 4:3 a bramkę zwycięską strzelił Teodor Popławski w doliczonym czasie gry. W Gilowicach miejscowy Beskid zremisował 1:1 z Skrzyczne Lipowa. Poniżej komplet wyników..