Wicelider rozbił Pewel Ślemieńską, derby dla Rajczy

W sobotnie popołudnie rozpoczęła się a w niedzielne popołudnie zakończyła się 21. seria gier A-Klasy, gdzie zapowiadały się ciekawe spotkania. Muńcuł Ujsoły w Złatnej przegrał w derbach z Sołą Rajcza 1:3 lecz gospodarze do przerwy remisowały 1:1, w drugim sobotnim spotkaniu w Czernichowie, Magórka zremisowała 3:3 z drużyną Sopotni a do przerwy to goście prowadzili 0:1. Trzy spotkania zaplanowane zostały na niedzielę. Przed południem na Grapa Park w Gilowicach, Beskid pokonał skromnie rezerwy Radziechów 1:0. W Pewli Ślemieńskiej walczące o utrzymanie gospodarze zostali rozbici przez wicelidera Orła Łękawicę aż 0:9.. W ostatnim niedzielnym spotkaniu Skrzycznego Lipowa na własnym obiekcie zremisowała 1:1 z Sołą Żywiec. Jak wygląda tabela po 21.kolejkach? Na prowadzeniu Milówka [48 pkt], drugi Orzeł [46 pkt, jeden mecz mniej], trzecia Soła Rajcza [40 pkt]. Co słychać w dolnej części tabeli? Miejsce spadkowe na razie zajmuje Jeleśnia [20 pkt], jedenaste miejsce Pewel Ślemieńska [21 pkt], dziesiąte Ujsoły [21 pkt]. Nadal najskuteczniejszym zawodnikiem jest napastnik Ujsół - Bartłomiej Kręcichwost - 24 bramki!