Środowe spotkania 19.kolejki [Zapowiedź]

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na środowe spotkania A-Klasy gdzie rozegrają spotkania w ramach 19. serii gier. W tej kolejki nie zagra lider, gdzie miał mierzyć się z Rychwałdem oraz Soła Rajcza, która rozgrywać miała swoje spotkanie w Przyborowie. Bez wątpienia hitem kolejki będzie spotkanie w Milówce, gdzie Podhalanka zagra z trzecią drużyną ligi Beskidem Gilowice. Ciekawie również w innych spotkaniach. Terminarz 19.serii poniżej.

Krótka zapowiedź spotkań:

11:00 GKS II - Soła Żywiec

Gospodarz w rundzie wiosennej spisują się bardzo słabo doznali dwie porażki, z Sopotnią 3:0 i z Jeleśnią aż 6:1. Goście do Wieprza pojadą o powalczenie trzech oczek, bo również spisują się poniżej oczekiwań. My stawiamy na gości.

14:00 Pewel Ślemieńska - Skrzyczne Lipowa

To spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco, drużyna gospodarzy walczy o utrzymanie w A-Klasie, goście nie spisują się dobrze w tym sezonie, dopiero zajmują 9 pozycję i również muszą walczyć do samego końca o utrzymanie. Tak więc to spotkania na pewno będzie o sześć punktów. My stawiamy na podział punktów.

15:00 Jeleśnianka Jeleśnia - Magórka Czernichów

Walcząca nadal o byt w A-Klasie Jeleśnianka na swoim boisku gościć będzie drużynę, która aspirowała do awansu ale niestety po ostatnich dwóch porażkach drużyny się oddaliły. My stawiamy na gości.

16:00 Muńcuł Ujsoły - LKS Sopotnia

W Złatnej Ujsoły zagrają z dobrze spisującą się ekipą Sopotni. Gospodarze w ostatnim ligowym spotkaniu pokonał Sołę z Żywca. Sopotnia aktualnie zajmuję piątą pozycję Ujsoły nadal walka o utrzymanie. My stawiamy na podział pkt.

16:00 Podhalanka Milówka - Beskid Gilowice

HIT KOLEJKI lider z Milówki zagra z czwartą siłą A-Klasy. Jak wszyscy wiemy Podhalanka aspiruje do Bielskiej ligi okręgowej i takie spotkania musi wygrywać. W tym przypadku ekipa z Gilowic na pewno nie odda punktów bez walki. Szykuje się emocjonujące spotkanie. My stawiamy na gospodarzy.

FKS Rychwałd 0:3 Orzeł Łękawica

Halny Przyborów 0:3 Soła Rajcza

UWAGA! Tabela jest po uzupełnionych wynikach z 17 i 18 kolejki, chodzi nam o walkowery za wycofanie się ekip Rychwałdu i Przyborowa. Punkty przypisaliśmy: GKS II, Sopotnia, Milówka i Soła Żywiec.