'Dwudziesta druga' kolejka A-Klasy

W najbliższą sobotę tj.20.05 rozegrana zostanie 22.seria żywieckiej klasy A, najciekawiej będzie w Rajczy ponieważ rozegrany zostanie hit kolejki pomiędzy miejscową Sołą [trzecia drużyna ligi] a Orłem Łękawicą. Lider rozgrywek, Podhalanka Milówka po pauzie w poprzedniej kolejce na własnym obiekcie zagra z Skrzyczne Lipowa. Również ciekawe spotkania zapowiadają się w Wieprzu, Sopotni i Żywcu. Poniżej kilka słów o najbliższych spotkaniach..

TERMINARZ - 22 KOLEJKA [20 MAJ]

15:00 LKS Sopotnia -:- Beskid Gilowice

W poprzedniej serii gier lepsze humory przed tą kolejką na pewno mają zawodnicy z Gilowic, którzy pokonali rezerwy Radziechów, Sopotnia po walce zremisowała w Czernichowie. Po wynikach obu drużyn stawialibyśmy na gości, lecz nie skreślamy gospodarzy..

16:00 Soła Rajcza -:- Orzeł Łękawica

HIT KOLEJKI - bez wątpienia. Miejscowa Soła w ubiegłą sobotę w derbach wygrała z Ujsołami, a Orzeł? Bezlitośnie na boisku Pewli Ślemieńskiej pokonał gospodarzy. W Tym spotkaniu zapowiada się świetne widowisko. My stawiamy na gości, lecz nie skreślamy drużyny Ciupki..

16:00 Soła Żywiec -:- Magórka Czernichów

Obie drużyny w poprzedniej kolejce zdobyły po punkcie, Soła w Lipowej, goście u siebie. W tabeli wyżej plasują się zawodnicy, którzy zajmują 5.miejsce, żywczanie jeszcze nie mogą być pewni utrzymania. W tym spotkaniu stawiamy na podział punktów, nie wykluczamy zwycięstwa gości.

17:30 Radziechowy-Wieprz II -:- Muńcuł Ujsoły

Rezerwy Radziechów w tym sezonie spisują się przeciętnie, do tej pory plasuje się na miejscu szóstym, Ujsoły po dwóch wygranych z rzędu teraz w 2 ostatnich kolejkach, ulegli w derbach Milówce i Rajczy. W tym spotkaniu stawiamy na podział punktów, nie wykluczamy kompletu gospodarzy.

Niedziela - 21 maj

11:00 Podhalanka Milówka -:- Skrzyczne Lipowa

Lider rozgrywek Podhalanka Milówka w poprzedniej kolejce nie grała, goście na własnym obiekcie zremisowała. Gospodarze sobotniego spotkania powinni sobie poradzić ze słabo spisującą się drużyną z Lipowej, która nie jest jeszcze pewna utrzymania w rozgrywkach. Stawiamy na gospodarzy.

ZALEGŁA 17.KOLEJKA

15:00 Jeleśnianka Jeleśnia -:- Pewel Ślemieńska