IV kolejka: Pogrom beniaminka i Rajczy!

Wczoraj rozpoczęła się IV. kolejka żywieckiej klasy A, gdzie Soła Żywiec na własnym obiekcie przegrała z Podhalanką Milówka 1:3 (0:2). W niedzielę została dograna IV. kolejka a w niej zmierzyli się spadkowicze z Okręgówki, Bory Pietrzykowice 3:0 (3:0) pokonały Maksymilian Cisiec. W spotkaniu beniaminków Koszarawa Babia Góra 4:2 (3:1) pokonała drużynę Pewli Małej. W Czernichowie doszło do pojedynku miejscowej Magórki z Skrzyczne Lipowa. To starcie zakończyło się remisem 2:2 (1:0) i podziałem punktów. W hicie IV. serii gier doszło w Gilowicach, gdzie miejscowy Beskid podejmował gości z Rajczy. Niespodziewanie to goście zdobyli trzy oczka, gromiąc gospodarza aż 1:8 (0:4). W Górce doszło do spotkania lidera z Muńcołem Ujsoły. Metal już do przerwy strzelił gościom 6 bramek. Po przerwie beniaminek strzelił jeszcze dwie bramki. Ważną informacją jest to że dzięki uderzeniu Dominika Kręcichwosta z 73 minuty - Metal zainkasował premierową bramkę po stronie strat w A Klasie. Nie odbyło się spotkanie rezerw Radziechów z Sopotnią!

Foto. Koszarawa B-G 4:2 (3:1) Pewel Małą