Dwudziesta kolejka A-Klasy [Zapowiedź]

W najbliższą sobotę i niedzielę czekają nas kolejne wielkie emocje na A-Klasowych boiskach na Żywiecczyźnie. W 20. kolejce czekają nas ciekawe spotkania, w Milówce Podhalanka zmierzy się w derbowym pojedynku z Ujsołami, w Łękawicy Orzeł zagra z Beskidem Gilowice a Soła Rajcza na własnym obiekcie podejmie rywali z Radziechów. W Sopotni LKS zmierzy się z Pewlą Ślemieńska. Poniżej krótka zapowiedź najbliższych spotkań..

Sobota - 6 maj (16:00)

Podhalanka Milówka - Muńcuł Ujsoły (na jesień 4:1) nasz typ. 1

Derbowe spotkanie odbędzie się w Milówce, lider nie może w tym spotkaniu stracić punktów. Jak widać ekipa z Ujsół dostała wiatr w żagle po wysokiej porażce z Łękawicą, wygrała dwa spotkania z rzędu. Stawiamy na Podhalankę..

Soła Rajcza - Radziechowy-Wieprz II (na jesień 3:0) nasz typ.1

Gospodarze w rundzie wiosennej na swoim koncie mają zdobyte dziewięć oczek (w tym 6 za walkowery z Przyborowem i Rychwałdem). Pierwsze zwycięstwo na wiosnę zanotowała drużyna z Radziechów, która skromnie pokonała Sołę z Żywca. Zapowiada się dobre widowisko, lecz my stawiamy na drużynę gospodarzy..

Niedziela - 7 maj

11:00 Soła Żywiec - Jeleśnianka Jeleśnia (na jesień 2:2) nasz typ. X

Również fajne spotkanie zapowiada się w Żywcu, gdzie zmierzą się dwie drużyny, które nie mają pewnego utrzymania. Gospodarze w środę uległ w Wieprzu a goście wygrali na własnym obiekcie niespodziewanie Czernichów. To jest typowe spotkanie o 'sześć' punktów. My stawiamy na podział punktów z lekką przewagą na Jeleśnię.

11:00 Orzeł Łękawica - Beskid Gilowice (na jesień 1:1) nasz typ.1

Gospodarze ostatnie spotkanie rozegrali 17 kwietnia, wtedy na własnym obiekcie rozgromili Lipową aż 7:0, tym razem do Łękawicy przyjedzie Beskid Gilowice, goście w środowym starciu w Milówce ulegli Podhalance. Zapowiada się świetne widowisko, my stawiamy na drużynę gospodarzy, jeśli chcą wywalczyć o awans - takie spotkania muszą wygrywać..

14:00 LKS Sopotnia - Pewel Ślemieńska (na jesień 2:3) nasz typ.1

Bardzo emocjonujące spotkanie zapowiada się w Sopotni, gospodarze w środowe spotkanie ulegli z Ujsołami, Pewel uległa Lipowej tak więc obie ekipy będą chciały za wszelką cenę zgarnąć komplet punktów. Sopotnia po dwóch z rzędu wygranych doznała w kolejnych dwóch spotkaniach porażki, Pewel? Na wiosnę nie wygrała.. Stawiamy na Sopotnię..